Václav Malý - Žena v kroji

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 85x50 cm. Signováno vpravo dole V. Malý. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

52876. Žena v kroji
Dražba ukončena:25.11.2020 22:07:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč