Václav Matějíček - Starý pivovar VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 60x100 cm. Signováno vpravo dole V. Matějíček 80. Olištováno.

o autorovi: 1941 – 2002
Malíř, grafik. Studoval figurální malbu u prof. Součka a grafické techniky u doc. Johna na pražské AVU. Věnoval se komorní, převážně figurální malbě a malbě zátiší, zabýval se i grafikou. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách Ministerstva kultury ČR.

305432. Starý pivovar VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:02.07.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč