Václav Matějíček

305432. Starý pivovar VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 60x100 cm. Signováno vpravo dole V. Matějíček 80. Olištováno.

dražba ukončena: 02.07.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč