Václav Pavlík - Kytice v hnědém džbánku

Kombinovaná technika, 70x50 cm, signováno vlevo dole V. Pavlík 61, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

15607. Kytice v hnědém džbánku
Dražba ukončena:25.01.2018 18:17:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 100 Kč