Václav Pavlík - Kytice ve váze

Kombinovaná technika. 70x50 cm. Signováno vpravo dole V.Pavlík. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1901 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

40071. Kytice ve váze
Dražba ukončena:30.01.2020 20:24:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč