Václav Pavlík - Modernistická kytice

Olej na kartonu, 88x32 cm. Signováno vpravo dole V. Pavlík. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1901 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

304112. Modernistická kytice
Dražba ukončena:21.03.2020 20:44:56
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 700 Kč