Václav Pavlík - Slunečnice

Olej na kartonu, 35x100 cm, signováno vpravo dole V. Pavlík, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Provenience - ze sbírky herce Martina Růžka.

o autorovi: 1901 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

14998. Slunečnice
Dražba ukončena:30.11.2017 22:32:22
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč