Václav Pavlík - Vesnička v kopcích

Olej na plátně, 65x92 cm. Signováno vlevo dole V. Pavlík. Nerámováno.

o autorovi: 1901 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

37938. Vesnička v kopcích
Dražba ukončena:27.11.2019 20:32:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč