Václav Pokorný - Kompozice

Olej na plátně, 38x50 cm. Signováno vpravo nahoře V. Pokorný 44. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Publikováno: Revenue Art 2016, str. 58. Vystaveno: Václav Pokorný, Galerie Detesk, Železný Brod 2016.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1914-2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 62 000 Kč.

81312. Kompozice
Dražba ukončena:28.07.2022 21:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč