Václav Pokorný

45383. Neštěstí

popis: Olej na plátně, 58x78 cm. Signováno vpravo dole V. Pokorný. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 62 000 Kč.

dražba ukončena: 28.05.2020 20:30:09

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč