Václav Pokorný - Profil

Olej na sololitu, 40x14 cm. Signováno vlevo dole V. Pokorný 97. Rámováno.

o autorovi: 1914-2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 62 000 Kč.

54821. Profil
Dražba ukončena:28.01.2021 19:50:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč