Václav Pokorný - Soubor 3 olejomaleb

1. olej na plátně, 65x90 cm
2. olej na kartonu, 24x33 cm
3. olej na kartonu, 20x29 cm

monogramovány vpravo dole, nerámovány.

Pozn.: Malby poškozeny.

o autorovi: 1914-2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 62 000 Kč.

10908. Soubor 3 olejomaleb
Dražba ukončena:01.06.2017 21:52:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč limit (01.06.2017 21:47:30) 985
1 000 Kč 11.05.2017 23:21:38 2241