Václav Pokorný - Terč

Olej na plátně, 81x60 cm. Signováno dole uprostřed V. Pokorný 68. Rám.

o autorovi: 1914-2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 62 000 Kč.

28857. Terč
Dražba ukončena:27.02.2019 20:07:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč