Václav Polívka - Kytice ve skleněné váze

Olej na překližce, 30x22 cm, signováno vlevo dole Polívka, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Signatura částečně skryta pod rámem.

6100. Kytice ve skleněné váze
Dražba ukončena:27.10.2016 18:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč