Václav Polívka

12156. Dvě kytice

popis: Olej na plátně, 56x65 cm, signováno vlevo dole V. Polívka, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:38:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 29. 6. 2017 20:25:52 1345