Václav Polívka - Kytice v zelené váze

Olej na plátně, 55x44 cm. Signováno dole uprostřed S věnováním Polívka. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1869 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.500 Kč.

19533. Kytice v zelené váze
Dražba ukončena:25.04.2018 18:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč