Václav Polívka

45470. Pestrá kytice

popis: Olej na plátně, 62x46 cm. Signováno vpravo dole V. Polívka. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1869 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.500 Kč.

dražba ukončena: 28.05.2020 22:09:21

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč