Václav Příhoda - Balkánský motiv

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 42x52 cm, signováno vpravo dole V. Příhoda, rám, zaskleno.

o autorovi: 1888 - 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 53.000 Kč.

7032. Balkánský motiv
Dražba ukončena:25.01.2017 21:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč