Václav Příhoda - Káhira

Kombinovaná technika na papíře, 38x29 cm, signováno vlevo dole V. Příhoda, Le Caire, rám, pasparta, zaskleno.

1888, Praha - 1941, Praha

Pozn.: Rám poškozen.

6549. Káhira
Dražba ukončena:01.12.2016 18:24:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 000 Kč