Václav Příhoda - Sarajevo

Olej na překližce, 43x55 cmn, signováno vlevo dole V. Příhoda, rám, zaskleno.

1888, Praha - 1941, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3868. Sarajevo
Dražba ukončena:28.01.2016 21:25:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:6 000 Kč