Václav Příhoda - V oase

Olej na kartonu, 41x51 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Rám na okraji poškozen, vzadu štítek se jménem autora a názvem díla.

1888 Praha, 1941 Praha
AVU u profesora Bukovace a Hynaise. Maluje motivy z Orientu (byl činný v Egyptě) a z Podkarpatské Rusi. Vystavoval s J.U.V. v Praze.

862. V oase
Dražba ukončena:29.01.2014 20:22:35
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč