Václav Příhoda - Z Orientu

Olej na kartonu, 37x32 cm, signováno vpravo dole V. Příhoda, rám.

1888, Praha - 1941, Praha

Pozn.: Rám poškozen.

3395. Z Orientu
Dražba ukončena:26.11.2015 20:53:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč