Václav Příhoda - Cairo

Olej na plátně, 21x15 cm, signováno vlevo dole Příhoda, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1888 - 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 53.000 Kč.

16700. Cairo
Dražba ukončena:28.02.2018 21:12:50
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 700 Kč