Václav Příhoda - Cairo

Olej na překližce, 36x32 cm. Signováno vlevo dole V. Příhoda. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 53.000 Kč.

21081. Cairo
Dražba ukončena:27.06.2018 18:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč