Václav Příhoda - La Caire

Olej na plátně, 65x60 cm. Signováno vpravo dole V. Příhoda. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 53.000 Kč.

34165. La Caire
Dražba ukončena:27.06.2019 22:43:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč