Václav Příhoda - Le Caire

Olej na překližce, 72x59 cm. Signováno vlevo dole V. Příhoda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 87 cm

o autorovi: 1888 - 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 53.000 Kč.

108276. Le Caire
Dražba ukončena:31.01.2024 20:53:58
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč