Václav Příhoda - Le caire

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x32 cm. Signováno vpravo dole V. Příhoda. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 53.000 Kč.

27150. Le caire
Dražba ukončena:30.01.2019 20:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč