Václav Příhoda - Le Caire

Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole V. Příhoda. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 53.000 Kč.

300401. Le Caire
Dražba ukončena:31.08.2019 20:16:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:6 000 Kč