Václav Příhoda - Portrét muže

Olej na sololitu, 45x34 cm, signováno vpravo dole V. Příhoda, rám.

o autorovi: 1888 - 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 53.000 Kč.

8056. Portrét muže
Dražba ukončena:22.02.2017 18:55:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč