Václav Příhoda - Sarajevo

Olej na kartonu, 48x58 cm. Signováno vlevo dole V. Příhoda. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Sklo v rohu prasklé.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1888 - 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 53.000 Kč.

82841. Sarajevo
Dražba ukončena:21.08.2022 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč