Václav Rabas - Soumrak nad vesnicí

Olej na plátně, 68 x 62 cm, rám, signováno vzadu na plátně.

Pozn.: rám po stranách poškozen. Kvalitní Rabasova práce kolem roku 1915. Konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem.

435. Soumrak nad vesnicí
Dražba ukončena:19.06.2013 21:25:00
Vyvolávací cena:15 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč