Václav Rabas - Čtenář

Kresba, celkový rozměr listu 48x30 cm. Signováno vpravo nahoře V. Rabas. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

47103. Čtenář
Dražba ukončena:15.07.2020 23:22:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč