Václav Rabas - Kraj vsi

Olej na kartonu, 42x53 cm. Signováno vpravo dole Rabas 31. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
77179. Kraj vsi
Dražba ukončena:25.05.2022 20:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč