Václav Rabas - Krajina

Olej na plátně, 65x80 cm. Signováno vpravo dole Rabas 26. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

40943. Krajina
Dražba ukončena:26.02.2020 22:18:40
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:35 000 Kč