Václav Rabas - Kuchyňské zátiší

Olej na kartonu, 16x28 cm. Signováno vpravo nahoře V. Rabas 41. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

40920. Kuchyňské zátiší
Dražba ukončena:26.02.2020 21:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč