Václav Rabas - Kuchyňské zátiší

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Rabas 41. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

46532. Kuchyňské zátiší
Dražba ukončena:25.06.2020 21:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:29 000 Kč