Václav Rabas - Kuchyňské zátiší

Tempera, 25x38 cm. Signováno vpravo dole Rabas. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

49357. Kuchyňské zátiší
Dražba ukončena:01.10.2020 20:18:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč