Václav Rabas - Kytice ve džbánu

Olej na kartonu, 55x39 cm, signováno vpravo dole Rabas 30, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

8153. Kytice ve džbánu
Dražba ukončena:22.02.2017 20:36:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:20 000 Kč