Václav Rabas - Můstek přes řeku

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 21x26 cm. Signováno vpravo dole V. Rabas. Rám, sklo.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

36911. Můstek přes řeku
Dražba ukončena:31.10.2019 23:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč