Václav Rabas - Na kraji města

Akvarel, 29x42 cm. Signováno vpravo dole Rabas 36. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

24393. Na kraji města
Dražba ukončena:14.11.2018 21:44:31
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 100 Kč