Václav Rabas - Na samotě

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Rabas, datováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Signatura dříve poškozena - později z části zvýrazněna. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

22701. Na samotě
Dražba ukončena:27.09.2018 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč