Václav Rabas - Podzim v lese

Olej na plátně, 54x45 cm, signováno vpravo dole Rabas 38, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

13744. Podzim v lese
Dražba ukončena:26.10.2017 19:06:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč