Václav Rabas - Rozkvetlé stromy

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole Rabas 27. Rám.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

31061. Rozkvetlé stromy
Dražba ukončena:24.04.2019 21:45:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč