Václav Rabas - Soubor 3 prací

1x kresba, 2x lept, rozměry od 14x6 cm do 15x24 cm, 2x signováno,1x monogramováno; 1x paspartováno, zaskleno; 2x rámováno, zaskleno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

11947. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:29.06.2017 19:12:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč