Václav Rabas - Soubor 7 grafických listů

Suchá jehla, dřevoryt, litografie, od 18x24 do 14x6 cm. Všechny signovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

47943. Soubor 7 grafických listů
Dražba ukončena:16.09.2020 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč