Václav Rabas - Stromořadí

Olej na kartonu, 30x45 cm. Signováno vpravo dole Rabas 48. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i karton mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

37954. Stromořadí
Dražba ukončena:27.11.2019 20:48:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč