Václav Rabas - Studie

Kresba, 42x29 cm, signováno dole uprostřed Rabas 52, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta ušpiněna.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

15731. Studie
Dražba ukončena:25.01.2018 20:32:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč