Václav Rabas - Zátiší se zeleninou

Olej na plátně fixovaném na lepence. 28x50 cm. Signováno vpravo dole Rabas 39. Rám.

Pozn. Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

29128. Zátiší se zeleninou
Dražba ukončena:28.02.2019 20:51:03
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:33 000 Kč