Václav Rabas - Ženy na poli

Kombinovaná technika, 23x32 cm, signováno vpravo dole Rabas 21, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Pasparta místy znečištěna. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

12539. Ženy na poli
Dražba ukončena:21.09.2017 18:45:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč