Václav Rabas - Zima na vsi

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Olej na plátně, 40X50 cm. Monogramováno vpravo dole VR. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954
Student AVU (1906-1913; profesoři Roubalík, Bukovac, Schwaiger a Švabinský). Studijně vycestoval do Itálie i Mnichova. Nejraději maloval krajiny na Rakovnicku, ale také na Žatecku, Slánsku a Žluticku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

vydraženo
38235. Zima na vsi
Dražba ukončena:28.11.2019 21:29:09
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:23 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
23 000 Kč limit (28.11.2019 21:24:08) 5000
22 000 Kč 28.11.2019 21:24:09 1850
21 000 Kč limit (28.11.2019 21:23:58) 5000
20 000 Kč 28.11.2019 21:23:59 1850
19 000 Kč limit (28.11.2019 21:23:46) 5000
18 000 Kč 28.11.2019 21:23:47 1850
17 000 Kč limit (27.11.2019 18:27:01) 5000
16 000 Kč limit (27.11.2019 18:27:00) 1850
14 000 Kč limit (27.11.2019 11:38:30) 5000
13 000 Kč 26.11.2019 20:04:33 3229
12 000 Kč 26.11.2019 18:01:22 2216
11 000 Kč limit (26.11.2019 17:21:04) 5000
10 000 Kč limit (26.11.2019 17:21:03) 2216
8 500 Kč limit (26.11.2019 17:20:38) 5000
8 000 Kč 26.11.2019 17:20:39 2216
7 500 Kč limit (26.11.2019 17:20:26) 5000
7 000 Kč 26.11.2019 17:20:27 2216
6 500 Kč limit (26.11.2019 17:20:15) 5000
6 000 Kč 26.11.2019 17:20:16 2216
5 500 Kč limit (26.11.2019 17:19:59) 5000
5 000 Kč limit (26.11.2019 17:19:58) 2216
3 500 Kč limit (26.11.2019 17:19:29) 5000
3 400 Kč 26.11.2019 17:19:30 2216
3 300 Kč limit (26.11.2019 15:06:47) 5000
3 200 Kč limit (26.11.2019 15:06:46) 3229
3 100 Kč limit (25.11.2019 22:09:17) 3229
3 000 Kč 25.11.2019 22:09:18 5029
2 900 Kč limit (24.11.2019 16:25:37) 3229
2 800 Kč 23.11.2019 19:32:13 1022
2 700 Kč 21.11.2019 7:35:09 3229
2 600 Kč 21.11.2019 1:04:42 604
2 500 Kč 19.11.2019 7:16:36 3229
2 400 Kč 18.11.2019 22:05:21 2985
2 300 Kč 18.11.2019 13:39:34 3229
2 200 Kč 18.11.2019 8:43:16 1022
2 100 Kč 16.11.2019 9:18:08 3229
2 000 Kč 15.11.2019 20:26:47 2985
1 900 Kč 14.11.2019 12:53:03 1011
1 800 Kč 13.11.2019 21:26:19 318
1 700 Kč 13.11.2019 21:24:50 2985
1 600 Kč 13.11.2019 20:08:43 5212
1 500 Kč 12.11.2019 16:01:06 2216