Václav Rabas - Zimní krajina

Olej na kartonu, 46x62 cm. Signováno vpravo dole Rabas. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
82556. Zimní krajina
Dražba ukončena:01.09.2022 20:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč